Excellent SME

Arhiv: Obiskali smo imetnika certifikata Excellent SME, podjetje Roto Group

ROTO je družinsko podjetje z več kot 60 letno tradicijo. Proizvodnja je organizirana v štirih državah, kjer v šestih tovarnah proizvajajo preko 4000 različnih plastičnih izdelkov v 6 blagovnih znamkah, s katerimi so prisotni v 52 državah na vseh kontinentih.

Arhiv: Letno srečanje Excellent SME Slovenija 2016

Ljubljana, 23. januar 2017 - Letnega srečanja prejemnikov certifikata Excellent SME, ki ga je organizirala Gospodarska zbornica Slovenije (GZS), se je udeležilo skoraj 80 imetnikov tega certifikata odličnosti. Podelili smo tudi nagrade 11 podjetjem in podjetnikom, ki imajo najmanj zadnji dve leti certifikat, v zadnjem letu najvišjo bonitetno oceno 10 in izpolnjujejo izbrane finančne pogoje po metodologiji družbe Coface.

Arhiv: Letno srečanje Excellent SME Slovenija 2016

Arhiv: Letno srečanje imetnikov certifikata Excellent SME in podelitev nagrad Excellent SME

Vljudno vas vabimo na letno srečanje imetnikov certifikata Excellent SME, ki bo potekalo na Gospodarski zbornici Slovenije v ponedeljek 23. januarja 2017 med 12,30 in 14,45 v dvorani A, I. nadstropje. Za vas smo skupaj z našimi gosti pripravili tako izobraževalni kot zabavni program in ponovno bomo podelili nagrade najboljšim.

Arhiv: Hrvaška gospodarska zbornica začela podeljevati certifikate Excellent SME

Hrvaška gospodarska zbornica je v sodelovanju z bonitetno hišo Coface podelila prve certifikate odličnosti Excellent SME. Mala in srednja podjetja so namreč hrbtenica gospodarskega razvoja Hrvaške in v potrditev tega je Hrvaška gospodarska zbornica izdajatelj tega certifikata, ki je v regiji že močno prisoten in je merodajen za hitro oceno poslovnih partnerjev.

Arhiv: V Črni gori podelili prve nagrade imetnikom certifikata Excellent SME

Gospodarska zbornica Črne gore je v sodelovanju z bonitetno hišo COFACE, 8. julija 2016 organizirala slavnostno podelitev priznanj najboljšim imetnikom certifikata odličnosti Excellent SME, ki se v tej državi podeljuje od konca leta 2015.

Arhiv: Črna gora dosegla prvi mejnik, 100 imetnikov certifikata Excellent SME

Konec leta 2015 se je v projekt Excellent SME vključila tudi Črna gora, kjer kot izdajatelj deluje Gospodarska zbornica Črne gore v sodelovanju z bonitetno hišo Coface Srbija. Več informacij lahko dobite na spletni strani gospodarske zbornice Črne gore.

Arhiv: Nagrajeni najboljši imetniki certifikata Excellent SME Srbija

Srbska gospodarska zbornica (PKS) je v sodelovanju s Coface Srbija in strateškimi partnerji Axa insurance, Air Serbia in Siemens podelila posebna priznanja najboljšim malim in srednjim podjetjem, nosilcem certifikata Excellent SME: Kribon iz Čačka, Princ leather iz Požege, Sigma iz Kule, Metadata iz Beograda, Mlekara Moravica iz Arilja, Kon-trans iz Beograda, Bio špajz iz Beograda, Excelsior iz Beograda, Rezervat Uvac, Opšta bolnica Bel medic iz Beograda, Studio Berar iz Novog Sada, Dubes iz Beograda i V-Tac iz Beograda.

Arhiv: Podelitev nagrad: Certifikat Excellent SME Slovenia = certifikat odličnosti

Letnega srečanja prejemnikov certifikata Excellent SME, ki ga je organizirala Gospodarska zbornica Slovenije (GZS), se je udeležilo preko 100 imetnikov tega certifikata. Tokrat so bile prvič podeljene tudi nagrade 15 podjetjem in podjetnikom, ki so uspeli pridobiti certifikat tri leta zapored in imajo v zadnjem letu po metodologiji družbe Coface najvišjo bonitetno oceno 10.

Arhiv: Letno srečanje imetnikov certifikata Excellent SME Podelitev nagrad imetnikom certifikata Excellent SME

Veste, da je večina Slovencev preveč zadržanih, da bi prvi navezali kontakt? Se želite naučiti, kako pristopiti do vam zanimivih sogovornikov? Ali na dogodku opazujete družbo poslovnežev, ki se pogovarjajo, pa ne veste, kako pristopiti? Poslovni networking je osnova poslovanja, saj z njim pridobivamo nova poslovna poznanstva ter ohranjamo in poglabljamo vezi z obstoječimi poslovnimi partnerji in zato je za vsakega uspešnega poslovneža odločilno, da zna prevzeti iniciativo pri navezovanju kontaktov. Še več, poslovni networking je odlični teren za predstavitev vašega podjetja, storitev, produktov, a poslovneži na dogodkih ne znamo izkoristiti prodajnih priložnosti, ki se ponujajo!